TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 08.03.2016, Në orën: 14:00
Kjo shpallje është shikuar: 384 herë

Titulli : Golf 5

Çmimi : 5,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 264,000

Motori (kubik) : 1.6

Viti : 2005

Përshkrimi

Golf 5 viti i prodhimit 2005 me targa Rks, 1.6 benzin. Posedon klimatronik, xhama elektronik, tempomat ,goma te mira dhe eshte ne gjendje shume te mire. Tel:044 174 004 049774084

SHPALLJET TJERA