TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 8.03.2016, Në orën: 23:44
Kjo shpallje është shikuar: 3805 herë

Titulli : New opel meriva 2011 1.7 cdti

Çmimi : 6,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Meriva

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 183,000

Motori (kubik) : 1700

Viti : 2011

Përshkrimi

Shitet dhe nderrohet Opel meriva 1.7 cdti dizell Viti 15.12.2010 Model i ri Me liber servisit Km original Me goma te reja Gjendje perfekte Sapo ardhur nga zvicrra Info tel 044 207 526 049 207 526 viber

SHPALLJET TJERA