VW Golf 4 tdi -99 - shitore.com

TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.03.2016, Në orën: 16:59
Kjo shpallje është shikuar: 1915 herë

Titulli : VW Golf 4 tdi -99

Çmimi : 3,650 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 1999

Përshkrimi

Shitet dhe ndrrohet golfi ne gjendje te mir me servis te kryn posedon klim fellge interierin e mir dhe Shum i shtrenguar regjistrim ka deri me 02/04/2016 bejm edhe ndrrim
Nr tel viber 044/437/586 ose 049/900/781

SHPALLJET TJERA