TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.03.2016, Në orën: 17:05
Kjo shpallje është shikuar: 759 herë

Titulli : VW Golf 6 1.6 TDI -11

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2011

Përshkrimi

WWW.AUTOSALLONIYLBERI.COM


VW Golf 6 1.6 TDI, I Doganuar. I Importuar nga Gjermania.

* Golf 6 1.6 TDI BLUE MOTION TECHNOLOGY
* Viti i prodhimit 2011
* Senzora Parkingu Para dhe mrapa
* Auto Hold System
* Tempomat
* Karrikat me Nxemje
* Airbag
* ABS
* ESP
* Mbyllje qendrore
* Hallogenka
* Dritare Elektrike
* Radio CD

Autosalloni Ylberi
tel:044 773 659
- 045 251 965

SHPALLJET TJERA