TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.03.2016, Në orën: 17:12
Kjo shpallje është shikuar: 1006 herë

Titulli : JAGUAR X-Type 2.0D Executive (Disel)

Çmimi : 5,990 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Jaguar X-Type

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

JAGUAR X-Type 2.0D Executive (Disel) 96 KW viti 07.2005 I mportuar nga Zvicrra me gjendje shume te mire, e regjistruar ne RKS per se pari here deri me 04.03.2017
Shpenzimet 6.5/4.6/5.6 (urb./extra-urb./Tot.)

Opcionet – Klimatronik, Senzora Shiu, Tempomat, Bluetoth, Kontroll stabiliteti (ABS, ESP), Dritaret elektronike, kotroll Tractioni, Airbag, Airbag per te gjithe pasagjeret, Dritaret me hapje Elektronike, Mbyllje qendrore me teledirigjim,Timon hidraulik,etj.

Cmimi :5990Euro kurse me ndrrim 6500 Euro
Informata me te hollesishme Tel. 044116869, 049116869
Viber +37744116869

Te gjitha Veturat tona jan te importuara nga Zvicrra dhe kan garancion ne Kilometrat e kaluara...
Mendo ndryshimin, Mendo Auto JONI.

Facebook ; https://www.facebook.com/AutosallonJONI/photos_albums_albums

SHPALLJET TJERA