TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.03.2016, Në orën: 17:21
Kjo shpallje është shikuar: 1877 herë

Titulli : VW Golf 7 2.0 TDI -13

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 7

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 120,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2013

Përshkrimi

WWW.AUTOSALLONIYLBERI.COM


VW Golf 7 2.0 TDI Blue Motion Tech, I Doganuar. I Importuar nga Gjermania.


* Viti i prodhimit 2013
* AutoPilot (Parkohet vet)
* KLIMATRONIC
* Multi Funksion (Pulla ne Timon)
* Auto Hold System
* Senzora Parkingu Para dhe Mrapa
* Senzorin e Lodhjes
* Senzora Shiu
* Tempomat
* Karrikat me Nxemje
* Airbag
* ABS
* ESP
* Mbyllje qendrore
* Hallogenka
* Dritare Elektrike
* Radio CD/NAVI
* Pasqyret me kontroll elektronik dhe ngrohje
* Timon tresh
* Alarm Fabrikisht të VW-së
* 4 Dritare elektronike me pulle (me hapje/mbyllje elektronike)


Te gjithe te interesuarit mund te lajmerohen cdo dite.
Autosalloni Ylberi
tel:044 773 659
- 045 251 965

SHPALLJET TJERA