TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.03.2016, Në orën: 17:31
Kjo shpallje është shikuar: 3092 herë

Titulli : Shitet Golf 4 benzin 1.6 16V-01

Çmimi : 3,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2001

Përshkrimi

Shes Veturen Volkswagen Golf 4 1. 6 benzin ngjyre teget
Posedon
* Viti I prodhimit ne fund te vitit 2001
* Radio me kasset + CD charger me 8 Cd ja
* Airbag
* Klima A/C funksionale
* ABS
* ESP
* Timon tresh Servo
* Alu Felga Origjinale te golfit 16 coll
*goma te mira M+S
* Multi funksional timon
* Regjistrim deri ne janar te vitit 2017, me tabela RKS
* Servisa te kryera te rregullt,
*4/5 dyer
*Dritaret dhe pasqyret me rryme+ color
*Hallogenka
*Mbyllje centrall
*Xhama kolor
*Karikat Recaro
*Me nje fjale vetura eshte ne gjendje shum te mire.
*Per informata me te hollesishme ne numrat 045216612 dhe 049474008
Viber +7745216612
WhatsApp. +38649474008

SHPALLJET TJERA