TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.03.2016, Në orën: 17:38
Kjo shpallje është shikuar: 1093 herë

Titulli : Phaeton 3.0 Tdi Rks Çmimi i Volitshem

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Phaeton

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2004

Përshkrimi

Shitet Ve Phaeton 3.0 Tdi në gjendje të mirë teknike.

Vetura është me Doganë dhe ka regjistrim 10 muaj.

Ju mirëpresim .. 044 801 101

SHPALLJET TJERA