TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 09.03.2016, Në orën: 17:43
Kjo shpallje është shikuar: 1355 herë

Titulli : BMW 120 E-87 Dizell 2004 Mundsi Ndrrimi

Çmimi : 7,100 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 120

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2004

Përshkrimi

Bmw 120D model E-87 e ardhur nga gjermania e doganuar dhe e regjistruar ne menyr te rregullt vetura posedon: tempomat klimatronik komanda ne timon ndezje me pull star-stop hargjime te vogla servis te kryer ule dhe filterat te gjith motorri 6 shejci 2.0 Regjistrim 8 muaj Nuk osht Hipotek mundsi perkthim te menjehershm tek pronari tjetr per ma shum kontakt: viber+38649300273 dhe vala 045528273
bmw audi mercedes golf

SHPALLJET TJERA