TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.03.2016, Në orën: 12:23
Kjo shpallje është shikuar: 409 herë

Titulli : Opel astra

Çmimi : 3,100 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Astra

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 280,000

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2001

Ekstra : Panorama

Përshkrimi

Shes opel astra 2.0 2001
Ka tegjitha serviset e kryera, shum i ruajtun ka gjendjen teknike dhe optike shum te mir, goma te dimrit te reja. Pres blers serjoz qmimi osht i diskutueshe +37744112083 mund te me kontaktoni edhe ne viber po ne ketnumer

SHPALLJET TJERA