TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 10.03.2016, Në orën: 13:21
Kjo shpallje është shikuar: 1687 herë

Titulli : Shes shtepin ne prishtin

Çmimi : 75,000 €

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 170m2

Dhoma Gjumi : 4

Banjo: 2

Mobilimi : Pa mobile

Ekstra : Kondicioner, Kopsht

Përshkrimi : Shes shtepin ne prishtin lagjja kodra e trimave rruga 27 nentori rruge ne te cilen qarkullon linja e autobusave 3a shtepia ka 170 metra katror dhe perbehet prej kati i 1 dhom dite me kuzhin dhom gjumi depo banjo kati i 2 tri dhoma gjumi dy terasa banjo shtepia ka gjithsej 2.30 ari dhe eshte e rrethuar ne te kater anet shtepia eshte ndertuar me plan detajues nga inzhinjeret e ndertimtaris me materjal shum cilsor dhe eshte e izoluar dokomentacion i rregullt qmimi i diskutushem

SHPALLJET TJERA