TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.03.2016, Në orën: 08:39
Kjo shpallje është shikuar: 640 herë

Titulli : SHITET BANESA -PËRDHESË-ULPIANA C-15

Çmimi : 68,000 €

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 48m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Mobilimi : jo

Ekstra : Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor

Përshkrimi : Banesa në shitje gjendet në lagjën Ulpiana C-15, kandi 2, kati përdhesë.

Banesa përdhesë ka 48.35m2, me dokumentacion, kurse e kalon 50m2, sipas hapsirës që ka dhe është e fasaduar nga jashtë dhe përbëhet prej:

2 - Dhomave,
1 - kuzhin,
1 - koridor,
1 - banjo me wc,
1 - ballkon,
1 - bodrum i cili përbëhet prej 14 m2 dhe ka një wc, ku është i shëndrruar në banim.

Po ashtu bodrumi gjendet nën banesën përdhesë dhe mund të lidhet në rast nevoje me te.

Banesa në fjalë është shumë e përshtatshme për lokal afarsit

SHPALLJET TJERA