TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.03.2016, Në orën: 11:32
Kjo shpallje është shikuar: 6694 herë

Titulli : Vw golf 6 2.0 tdi highline 2011

Çmimi : 7,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 189,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2010

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

Golf 6 2.0 tdi highline i sapo ardhur nga gjermania esht shum i rujtur vetura ka liber servisi dhe full ekstra.
Tel. 045-699-279.
Tel. 049-821-026

SHPALLJET TJERA