TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 11.03.2016, Në orën: 12:49
Kjo shpallje është shikuar: 307 herë

Titulli : VW Tiguan 2.0 TDI 4-Motion - DSG -

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Tiguan

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2009

Përshkrimi

Auto Salloni Florenti
Shes Shitet
VW TIGUAN
2.0 TDI
Automatik - Tipronik Multi Tronic DSG
Klim-tronic
Karriga me Nxemje
Karriga Lekur
Karriga me Dirigjim
Abs
Esp
Senzora Para
Senzora Mrapa
Senzora Shiu
Drita Mjegulles
Larje e Dritave Digitale
4X4 4-Motion
Airbag
Cd-player
Board Computer
Dirigjime ne Timon
Nderrues Shpejtesie Ne Timon
Tempomat
Rimorkiator
Xhama te Zi ( Fabrik )
Auto PARK
StandHeizung ( Nxemje e Vetures i Shkyqur )
Goma dhe Fellne te Reja orginal VW Tiguan
Viti 2009
Ndertimi : 5 Dyer
Ulese : 75
Ngjyra : Arit Metalike
CCM : 1968
KW : 103
Vetura posedon 2 qelesa
Km : 233.000 me Liber Servisi
Vetura Eshte vetem me doganen e paguar
Vetura gjendet ne Auto Salloni Florenti - Vushtrri
Kontakti : 045 806 805 dhe Viber +377 45 806 805
Mund te Telefononi ose te Shkruani Gjdo ditë nga ora 09:00 deri 21:00

SHPALLJET TJERA