TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.03.2016, Në orën: 00:14
Kjo shpallje është shikuar: 353 herë

Titulli : Kia sorento automatik 4x4 2.5 dizell

Çmimi : 3,333 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Kia Sorento

Ngjyra : Gjelbër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Xhip

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200

Motori (kubik) : 2500

Viti : 2003

Përshkrimi

Shitet dhe nderrohet
Kia sorento
Ardhur nga zvicrra
Km me garancion
Gjendja shum e mir
Tel 044 207 526
Viber 049 207 526

SHPALLJET TJERA