TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.03.2016, Në orën: 09:59
Kjo shpallje është shikuar: 7112 herë

Titulli : Golf 4 TDI (DI) te kuqe 4x4

Çmimi : 3,399 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : 4X4

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 225

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore

Përshkrimi

Shitet vetura e ardhur nga zvicrra
Eshte ne form perfekte, me te gjitha serviset e kryera. Dhe kilometrat e garantuara.
Per informata ju lutem na kontaktoni ne keta numra

SHPALLJET TJERA