TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.03.2016, Në orën: 17:34
Kjo shpallje është shikuar: 473 herë

Titulli : Vetur

Çmimi : 0 €

Kategoria : Vetura Antike

Përshkrimi : Shes Veturen Golf 4 Benzin 1.8 Bi Turbo Higline.. viti Prodhimit 2002 206.000 kilometra te Kaluara asht shum ne gjendje te mir servisin Kimplet e ka te bam me 03.Nentor te Vitit 2015.Po dhe Ekspertizen e ka te njejten Dit.Ka karriget me nxemje Komplet kerri nga mbrendaasht Likur ngjyr te zeze nga jasht i kuq per me shum Info nr me viber +41797732750 ju lutem vetem Bleres serioz qmimi me Marrveshje Flm

SHPALLJET TJERA