TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.03.2016, Në orën: 20:01
Kjo shpallje është shikuar: 530 herë

Titulli : TRANSPORT AUTO KRAN BESI TEL:044-250-648

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Kamiona, Vinça & Eskavator

Përshkrimi : AUTO KRAN BESI JU OFRON KETO MUNDSI' NGRITJEN E REKLAMAVE TE NDRYSHME. VENDOSJEN E KAPRIATAV TE DRYSHME. VENDOSJEN E SHTYLLAV ELEKTRIKE. BARTJEN E GJENERATORVE TE DRYSHME. BARTJEN E KONTINJERVE. BARTJEN E TRAFIKAV. BARTJEN E MAKINAV. SI DHE GJERAV TE DRYSHME. AUTO KRAN BESI JEMI NE GJITH KOSOVEN -PRAN JUSH TEL: 044-250-648 VIBER +377-44-250-648 JU MIR PRESIM.

SHPALLJET TJERA