TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.03.2016, Në orën: 19:50
Kjo shpallje është shikuar: 405 herë

Titulli : Shes makine

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 220

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 300,000

Motori (kubik) : 2178

Viti : 1997

Ekstra : Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio

Përshkrimi

Makina eshte ne gjendje shume te mire e kam sjelle nga Gjermania.e cdoganuar-disqe alumini gomat verore-dimerore.i kam ndruar vajin filtrin e vajit si dhe dy amortizatore te rinj.brenda elektronike dhe cdo gje funksionale.per me shume info 0698816396.

SHPALLJET TJERA