TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.03.2016, Në orën: 23:59
Kjo shpallje është shikuar: 11818 herë

Titulli : Shes veturen Golf 4

Çmimi : 4,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 4

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 207

Motori (kubik) : 1.8

Viti : 2002

Përshkrimi

Shes veturen Golf 4. 1.8 Turbo Benzi viti 2002 Vetura asht shum ne gjendje te mir si Mbrenda ashtu Jasht.Nga Mbrenda asht Likur ngjyr e zez,nga Jasht asht Kuq dhe e Zez.Vetura ka servis komplet per me shum info nr imi me viber+Whatsapp +41797732750.Ju lutem vetem serioz ndrrim nuk baj qmim me marrveshje.Tung

SHPALLJET TJERA