TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.03.2016, Në orën: 21:24
Kjo shpallje është shikuar: 1569 herë

Titulli : Skyline G37S

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Kamiona, Vinça & Eskavator

Përshkrimi : Infiniti G37S,ndryshe e quajtur skyline,Unike,dhe e parà Makine e ketij lloji ne shqiperi.
Cilindrata 3,7 i aspiruar (Jo turbo) i njejti motor i Nissan 370Z,dhe e njejta baze motori e Nissan Gtr.
Me modifikime te ndryshme,si psh...
Filtra konike 2,Amortizatore qe regullohen sipas deshires dhe nevojes,ne ulje-ngritje,Dhe fortesi-butesi...(Versioni Step3 Drift D2) pinza frenash brembo,dhe 4 disqe me vrima qe autoventilohen dhe ferota speziale carbo-qeramike..dhe shum e shum modifikime te tjera nga marka me prestigjozet!
Kambio automatike/sequenziale me (Padle) marsh a te timoni.
Marmita te modifikuara,Dhe shume opzione te tjera!
Full full optional.
Makina qendron shum pak dit ne tirane,Dhe gjith pjesen e kohes qendron ne Itali (me targa shqipetare)
Makine "VETEM PER TE APASIONUAR"

SHPALLJET TJERA