TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 01.04.2016, Në orën: 22:06
Kjo shpallje është shikuar: 1839 herë

Titulli : Shitet kombi VW T4 2001

Çmimi : 3,300 €

Cmimi në zbritje : 3000 €

Kategoria : Autobusa & Furgona

Përshkrimi : Shitet kombi vw T4 TD(I) 2.5 viti i prodhimit 2001 i sapo ardhur nga Gjermania dhe esht ne gjendje shum te mir mundeni me ardh dhe me e pa vet

SHPALLJET TJERA