TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.04.2016, Në orën: 11:40
Kjo shpallje është shikuar: 2989 herë

Titulli : Banese 98 m2 ne shitje- Tophane

Çmimi : 85,000 €

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 98m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 2

Mobilimi : Pa mobiluar

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Privat

Përshkrimi : Banesë në shitje në lagjen TOPHANE(ne rrugen lidhja e Prizrenit).
Ndertesa është perball Universitetit RIINVEST dhe është ndërtim i ri ( i perfunduar ) si dhe me leje ndertimi.
Banesa ka 98m2 në katin e 4.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon+Kuzhine
2. Dhoma gjumi
2. Banjo
1. Koridor
2. Ballkona
Banesa ka esktra nxemje qëndrore ( me rrymë ) si dhe ka lidhjen për nxemje qëndrore me TERMOKOS. Posedon vendin per lift ( i cili do te behet ). Ka dere te blinduar si dhe banesa eshte e punuar ekstra. Ndertesa ka dy kate garazh per parkimin e makinave(e cila mund te blehet ekstra nga pronari i nderteses).
Kontakt: 044/49 168148 +37744329369

SHPALLJET TJERA