TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 02.04.2016, Në orën: 14:13
Kjo shpallje është shikuar: 1138 herë

Titulli : shitet Lokali dhe ipet me qera në lagjen prishtina stars emshir

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Dyqane & Objekte Afariste

Madhësia : 66m2

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Pishinë

Përshkrimi : shitet Lokali dhe ipet me Qera në PRISHTINË,
Lokali gjendet në EMSHIR,
Lokacioni: Kompleksi Prishtina Star
Sipërfaqe: 66 m2
Kati: Përdhesë
Lokali Posedon:
- Parking para Objektit dhe para Lokalit
- Parking nëntoksor me pagesë
- Uj 24 H
- WC
- Nxemje Qendrore
- Kamera Sigurie
- Sigurim Fizik 24h
- Gjelbrim
- Kënd për Fëmijë
- 2 Pishina
- Pastrimi i oborrit, kopshtit, objektit, parkingut bëhet çdo ditë.
per mashum na kontaktoni n 044206909

SHPALLJET TJERA