TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 03.04.2016, Në orën: 17:46
Kjo shpallje është shikuar: 4659 herë

Titulli : Golf 5 1.9 Dizel DSG

Çmimi : 6,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 205,000

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 2004

Ekstra : Panorama

Përshkrimi

Golf 5 1.9 dizel Dsg
Vit prodhimi 04.12.2004 , 205000 km ne gjenje te mir siç shihet ne foto . Klim me nxemje te karrikav me tempomat ,gjamat elektrike ashtu edhe pasqyret .
I sa po ardhur nga Gjermania
Viber +377 45 574 212 dhe +4917780720488

SHPALLJET TJERA