TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.04.2016, Në orën: 22:13
Kjo shpallje është shikuar: 3513 herë

Titulli : AUDI A6 3.0 TDI QUATRO FULL EXTRA 1 VIT RKS

Çmimi : 24,999 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2011

Përshkrimi

AUDI A6 3.0 TDI QUATRO

VITI I PRODHIMIT : 2011

NGJYRA : E BARDH METALIKE

I REXHISTRUAR DERI MARS 2017

NE GJENDJE SHUM T`MIR

VETURA NUK OSHT HIPOTEK

AUTOMATIK TIPTRONIK
NAVIGACION
KOMANDA N TIMON
ULSE ME NXEMJE
LLED PARA MBRAPA
DRITA XENON BI - XENON
SENZOR PARKINGU PARA DHE MBRAPA
KLIMATRONIK
DRITA TMJEGULLES
ESP
FELLNE TBUKRA
GOMA TE REJA
TEMPOMAT
BORD KOMPJUTER
TIMON SERVO
ABS
AIR BAG
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE
MBYLLJE QENDRORE
2 QELSA ETJ...

QMIMI : 24.999 EURO

TEL : 044 165 069 / 044 777 560

PRES BLERES SERIOZ

PER TI KERKUAR VETURAT TONA ME LEHT

NE KATRORIN "CFAR KERKON" SHTYPE : BLENDI

GJINDEMI TE HOMOLOGIMI

SHPALLJET TJERA