TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.04.2016, Në orën: 18:35
Kjo shpallje është shikuar: 1569 herë

Titulli : RENAULT MEGANE 1.9 DCI

Çmimi : 7,400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Renault Megane

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2010

Përshkrimi

Shitet dhe nderrohet
Renault megane 1.9 dci
Viti 2010 full extra
Navigation
Dynamic BiXenon
Senzor parkingu
Senzor dritave
Senzor shiut
2 par goma me fellne dimer dhe vere
2 qelsa ndezje pa qels hands free
170.000 km me garancion
Me liber servisit
Rrypin e nderruar
Ne 155.000 km komplet
Gjendje extrem te mir
Info tel 044 207 526
Viber 049 207 526

SHPALLJET TJERA