TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 16.04.2016, Në orën: 19:19
Kjo shpallje është shikuar: 6696 herë

Titulli : Golf 5 2.0 tdi 2005

Çmimi : 5,999 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 215

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

Shitet dhe nderrohet
1 vit rexhistrim
Goma te reja
Klimatronik
Karrika me nxemje
Hjendje te mir teknike

Info tel 044 207 526 , 049 207 526 viber

SHPALLJET TJERA