TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.04.2016, Në orën: 08:28
Kjo shpallje është shikuar: 1291 herë

Titulli : VW Transporter kombi 1999 viti

Çmimi : 2,600 €

Kategoria : Autobusa & Furgona

Përshkrimi : Shes kombin Volkswagen T4 model i ri
Viti i prodhimit 1999 rexhistrimi i par 2002
Motorri 2.4 dizell
Ngjyra e par
Gomat e reja me C krejt ni numer ni profil te njejta.
I posa ardhun pa dogan dogana 250 euro.
Tel dhe viber 044 674 471
Ndrrim nuk boj
I servisuar me rregull
Shum i paster brenda dhe jasht.

SHPALLJET TJERA