TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 20.04.2016, Në orën: 08:35
Kjo shpallje është shikuar: 1081 herë

Titulli : Volkswagen T4 Maxi i Gat

Çmimi : 2,200 €

Kategoria : Autobusa & Furgona

Përshkrimi : Shes kombin Volkswagen T4 viti 1994 Maxi
I posa ardhun shum ne gjendje te mir gomat me C te reja te njejta i servisuar me rregull ne gjendje perfekte.

I posa ardhun pa dogan
Ndrrim nuk boj
Tel dhe viber 044 674 471

SHPALLJET TJERA