TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.04.2016, Në orën: 19:22
Kjo shpallje është shikuar: 917 herë

Titulli : Baby Phone Video dhe Audio

Çmimi : 90 €

Kategoria : Gjëra për fëmijë

Përshkrimi : -Baby Phone Olympia MBF 9091
-Dy Kamera-të lidhura në të njëjten kohë-
-2.4 GHz për video ose 40 MHz për audio
-Mund të jetë i lidhur në të njëjtën kohë deri në 4 kamera
-Talk-back (mundesh mi fol bebes)-
-Video recorder-
-Ka një bateri rimbushese Li Ion 3.7 V DC , varg alarmi dhe një kapacitet ruajtje për video ose imazhe në kartë Micro SD (deri në 32GB)

http://www.babyartikel.de/prod/hartig-helling-video-und-audioueberwachung-mbf-9091

044681848

SHPALLJET TJERA