TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.04.2016, Në orën: 10:55
Kjo shpallje është shikuar: 977 herë

Titulli : Jap me qera Lokalin

Çmimi : 189 €

Kategoria : Tjera

Përshkrimi : Jap me qeta Lokalin ne ferizaj afer Alba Petrol. Ne magjistralen Ferizaj - Gjilan.

Ka te gjitha banjon komplet si dhe uj te mjaftushem.

SHPALLJET TJERA