TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 15.05.2016, Në orën: 19:11
Kjo shpallje është shikuar: 1819 herë

Titulli : shitet banesa

Çmimi : 60,000 €

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 85m2

Dhoma Gjumi : 3

Banjo: 2

Mobilimi : +37744808011

Ekstra : Oxhak

Përshkrimi : PRIVATESI E VEQANTE-NGROHJA QENDRORE 24H-FURNIZIM ME UJE 24H-DHYSHEMEJA PARKET KLASIT I (IZOLIM AKUSTIK)-SHKALLET GRANIT KLASIT I-PLLAKAT ITALIANE KLASIT I-FASADA TULLA-1 DHE DEKOR / ME IZOLIM TERMIK -DYERT DHE DRITARET GJERMANE: GEALAN E-LOW -ASHENSOR: HYMERI & KLEMANLeje ndertimi- Ashensor modern- Siperfaqe gjelberuese- Parking nèntokèsor dhe rrugorè- Izolim me fasadè termike- Dritare gjermane te cilèsisè se lartè- Rezervuare uji - Sistem per shuarjen e zjarrit- Sistem te integruar TV kabllovik, e internet ne secilen dhomè- Ventilim modern ne kuzhinè dhe banjo- Depo nèntoksore (shupa) 2 deri 6 m² - Dyer te blinduara qeliku - Shteg biqikletash- Masa sigurie per femijè ne ballkone, lodra, dhe koridore, etj...Telefoni 044808011
banesa eshte 60000euro 84.89 katin e 9

SHPALLJET TJERA