TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 06.07.2016, Në orën: 21:56
Kjo shpallje është shikuar: 2379 herë

Titulli : BMW 320D

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 320

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Sport

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2.0

Viti : 2006

Ekstra : ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks

Përshkrimi

O44-222-611
Bmw 320d facelift viti 2006 2.0 6-shpejci
klimatronik,
radio,
cd ,
abs,
esp.
start stop me dhez me pull,
4 xhama elektrik,
hollogenka
drita xenon-bixenon-led
pasqyre elektrike,
senzor shiut,
senzor te dritave,
130kw,163ps
fellne chrom 18 me goma te reja ,
km te garantuara me liber servisi i ardhur nga zvicra ne nentor 2015 ne gjendje teper te mire teknike shum i paster mbrenda dhe nga jasht, 044-222-611

SHPALLJET TJERA