TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 13.07.2015, Në orën: 04:15
Kjo shpallje është shikuar: 1574 herë

Titulli : SHTEPI ME 5.5 AR TRUALL NE SOFALI

Çmimi : 200,000 €

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Madhësia : 90m2

Dhoma Gjumi : 4

Banjo: 1

Mobilimi : Po

Përshkrimi : SHTEPIA: 90M2, 4 DHOMA, KUZHINE, BANJO DHE SHPAJZ. SIPERFAQJA E TRUALLIT:550M2.. LOKACIONI: SOFALI AFER VARREZAVE TE JEHUDIVE ÇMIMI:200.000 €

Prona PLUS
+377/ 045534717
[email protected]

SHPALLJET TJERA