TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.07.2015, Në orën: 03:58
Kjo shpallje është shikuar: 11069 herë

Titulli : VW GOLF 6 - 1.6 TDI - 2011

Çmimi : 11,499 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 6

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 160,000

Motori (kubik) : 1600

Viti : 2011

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi


- GOLF 6
- REGJISTRIM DERI 02.03.2016
- MOTORI 1.6 TDI - me I te kuqe
- VITI I PRODHIMIT 2011
- ABS NE 4 RROTA
- RADIO - CD
- BLUETOOTH
- ESP - IMOBILIZER
- DRITA ELEKTRONIKE
- PASQYRE ELEKTRONIKE
- SENZOR PARKIMI PERPARA DHE PERMAS
- KLIMA AC 2 ZONAL
- ALARM
- POSEDON 2 QELESA

- TEL 045 411 811 OSE 049 764 333

SHPALLJET TJERA