TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.07.2015, Në orën: 13:14
Kjo shpallje është shikuar: 2014 herë

Titulli : Audi A6

Çmimi : 3,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : 4x4

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 260,000

Motori (kubik) : 2500

Viti : 2004

Ekstra : ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues

Përshkrimi

Bej ndrrim keri esht pa dogan i sapo i ardhun ne kosov
Esht me gjitha paisjet dhe ka kontroolim teknik 2 vjet esht dora e par un i dyti ne gjendje shum te mir

Kontaktoni ne VIBER

SHPALLJET TJERA