TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 17.07.2015, Në orën: 14:51
Kjo shpallje është shikuar: 1778 herë

Titulli : Syze Dielli Louis Vuitton Evidence

Çmimi : 85 €

Kategoria : Optikë

Përshkrimi : Shiten Syzet e Diellit Louis Vuitton
Syze jan te reja dhe te paperdorura
Jan me gjith kuti dhe kan nje xham
Shum te pershtatshem per diell
Porosit online ne tel.viber +37745/674546
Transporti falas deri tek ju brenda 24h

SHPALLJET TJERA