TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 19.07.2015, Në orën: 19:49
Kjo shpallje është shikuar: 927 herë

Titulli : OLA KAMINA - bejm shitjen dhe montimin e kaminave

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Dekor Shtëpie

Përshkrimi : bejm shitjen dhe montimin e kaminav me izolime speciale dhe me kualitet shum te larte dhe me qmime te ulta

SHPALLJET TJERA