TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 1.08.2015, Në orën: 13:59
Kjo shpallje është shikuar: 570 herë

Titulli : shitete banesa

Çmimi : 51,000 €

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 70m2m2

Dhoma Gjumi : 1

Banjo: 1

Mobilimi : po

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Ballkon

Përshkrimi : Agjensioni jeti shpk ka ne shitje banesen ne Arberi,banesa ka nje sallon,nje kuzhin,nje dhom gjumi,dhe nje banjo.banesa esht e mobiluar,per me shum mund te ne shikoni edhe foto. qmimi 51.000euro i diskutushem Per ma shum mund te na kontaktoni ne keta nr +38649217979 +38649594343 +37745965858 viber ose email [email protected] ose mund te na gjeni mbrama teatrit,saksisht te teb banak
Agjencionit Jeti shpk Ju Mirpresim.

SHPALLJET TJERA