TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 1.08.2015, Në orën: 14:07
Kjo shpallje është shikuar: 862 herë

Titulli : leshohet banesa me qera180euro,B.Diellit

Çmimi : 180 €

Kategoria : Qera: Banesa

Dhoma Gjumi : 1

Banjo: 1

Mobilimi : eshte mobilume

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Ballkon

Përshkrimi : Agjensioni Jeti shpk, jep Banes me Qera te bregu i dillet.te banesat e bardha,esht ne kati e 3,esht 63m2, ka nje sallon kuzhin,1dhomi gjumi.1shpajz,1 banjo dhe nje terras,esht ne gjendje te banushme esht e rregulluar,dhe i plocon kushtet per nje jetes.
Qmimi esht 180euro ne muj
Per ma shum informata mund te na kontaktin ne keta nr;
+38649217979
+38649594343
+37745965858
email
[email protected]
Ose mund te na gjeni me zyre mbrapa teatrit.saksisht te teb banka

SHPALLJET TJERA