TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 3.08.2015, Në orën: 10:54
Kjo shpallje është shikuar: 785 herë

Titulli : Shitet Shtepia ne Prishtine (Hajvali)

Çmimi : 245 €

Kategoria : Shitje: Shtëpi

Përshkrimi : Agjensioni JETI shpk ka ne shitje shtepine ne Hajvali, me lokacion shume te mire. 370 m2, 6 ari , 2 kuzhine,4 dhoma te medha gjumi, sallon te madh 2 banjo, bodrum. Oborr i rrethuar me gur te kualitetit te lart dhe me pishe, lagje e qete dhe e sigurt, dhe e ndriquar, qasja e lehte ne qytet.
Qmimi 245.000 i diskutueshem
Per ma shum mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343
+37745965858
ose ne email [email protected]
Mund te na gjeni me zyre mbrapa teatrit,saksisht te teb banak
Ju Mirpresim ne Agjensioni - JETI SHPK-

SHPALLJET TJERA