TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 3.08.2015, Në orën: 11:00
Kjo shpallje është shikuar: 541 herë

Titulli : Shitet Banesa ne Prishtine

Çmimi : 75,000 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 75m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor

Përshkrimi : Agjensioni Jeti shpk.ka ne shitje banese me siperfaqe 75m2,banesa eshte e mobiluar dhe ne gjendje te banueshme,banesa eshte e rinovuar. Banesa eshte ne katin 1 po ashtu banesa ka 24 ore rrym, uje.wifi etj.

Banesa posedon kete renditje:
-Sallon
-Kuzhine
2 Dhoma Gjumi
-Banjo

Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343
+37745965858
ose ne email add

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk


Mund te na gjeni me zyre mbrapa teatrit,saksisht te teb banak

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-

SHPALLJET TJERA