TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 3.08.2015, Në orën: 11:07
Kjo shpallje është shikuar: 955 herë

Titulli : Leshohet Banesa me qera ne Ulpian

Çmimi : 300 €

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 65m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor

Përshkrimi : Agjensioni Jeti Shpk leshon me qera banesen ne Ulpian e cila eshte 65m2 banesa eshte ne katin perdhes,eshte e mobiluar ,leshohet per familjar. Eshte ne nje vend shume te qete.

Qmimi 300

Banesa posedon kete renditje:

1 Sallon me kuzhine
2 Dhoma gjumi
1 Banjo

Po ashtu ka kanalizim uje,rrym,wifi etj

Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343
+37745965858
ose ne email add
[email protected]

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk


Mund te na gjeni me zyre mbrapa teatrit,saksisht te teb banak

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-

SHPALLJET TJERA