TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 3.08.2015, Në orën: 11:10
Kjo shpallje është shikuar: 483 herë

Titulli : Shitet Banesa ne Prishtine 61.40m2

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 61.40m2

Dhoma Gjumi : 1

Banjo: 1

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor

Përshkrimi : Agjensioni jeti shpk ka ne shitje banesen ne Prishtine banesa ka siperfaqe prej 61.40m2 banesa eshte ne kati e 8. Banesa eshte e gatshme per banim.


Qmimi per m2 eshte 780euro

Banesa ka kete renditje:
-Sallon
-Kuzhine
-Dhome Gjumi
-Banjo
-Teras


Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343
+37745965858
ose ne email add
[email protected]

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk


Mund te na gjeni me zyre mbrapa teatrit,saksisht te teb banak

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-

SHPALLJET TJERA