TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 3.08.2015, Në orën: 11:15
Kjo shpallje është shikuar: 498 herë

Titulli : Leshohet banesa me qera mbrapa ministris shendesis

Çmimi : 300 €

Kategoria : Qera: Banesa

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor

Përshkrimi : Agjensioni JETI shpk leshon banesen me qera mbrapa ministris shendesis ,esht ne kati perdhes,ka nje sallon,nje kuzhin,dy dhoma gjumi,nje banjo,banesa esht e mobiluar,
qmimi 300euro

Per ma shum mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343
+37745965858
ose ne email.
[email protected]
Ose mund te na gjeni me zyre mbrapa teatrit.saksisht te teb bankaTek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

SHPALLJET TJERA