TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 3.08.2015, Në orën: 11:20
Kjo shpallje është shikuar: 1639 herë

Titulli : Jepet banesa me qera ne Prishtine

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Qera: Banesa

Madhësia : 79m2

Dhoma Gjumi : 3

Banjo: 2

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor

Përshkrimi : Agjensioni jeti-shpk jep banes me qera ne Prishtine te posta e madhe banesa eshte me siperfaqe prej 97m2 Banesa eshte rinovu,banesa mobilohet ne rasitn e leshimit me qera ,50euro per shtrat ka nxemje qendrore,internet,kanalizim,uje dhe rryme 24ore.

Banesa posedon kete renditje:
-Sallon
-Kuzhine
3Dhoma Gjumi
-Shpajz
2 Banjo
2 Terrasa

Qmimi sipas marrveshjes

Te interesuarit mund te na kontaktojn ne keta nr:

+38649217979
+38649594343
+37745965858
ose e-mail : [email protected]

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk


Mund te na gjeni me zyre mbrapa teatrit,saksisht te teb banak

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-

SHPALLJET TJERA