TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 3.08.2015, Në orën: 11:38
Kjo shpallje është shikuar: 522 herë

Titulli : Shitet Banesa 79m2 te Mati1

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 79m2

Dhoma Gjumi : 2

Banjo: 1

Ekstra : Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor

Përshkrimi : Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje Banesen 79m2,esht ne katin e 6,Banesa esht ne gjendje per banim te menjihershme,Banes esht e ndertuar me kualitet te lart.dhe ka lift.uje,rrym 24or.

Banesa ka ket Renditje;
1sallon
1Kuzhin
2Dhoma Gjumi
1Banjo

Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343
+37745965858-viber
ose ne email
[email protected]

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk


Mund te na gjeni me zyre mbrapa teatrit,saksisht te teb banak

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK

SHPALLJET TJERA